bilgi@birpom.com.tr  | +90 332 237 34 72
EN

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

BİRPOM; 1990 yılından bu yana  derinkuyu daldıç pompaları, mermer kesme makinaları ve servis vinci imalat sektöründe faaliyet göstermektedir. 

Daldıç pompaları, mermer kesme makinaları ve servis vinci  ihtiyacına "  BİRPOM  " kalitesi ve farkıyla cevap vermek için  kurulan  firmamız, geçen zaman içinde pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşa imalatını yapmış olduğu ürünleriyle başarıyla hizmet vermiştir ve vermeye de devam etmektedir.

Konya'da Derinkuyu dalgıç pompaları ve servis vinçleri imalatı alanında  günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makine parkımız, teknik imkanlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Biz imalatı yaptığımız ürünlerimizde kaliteli malzeme kullanıyor, titiz işçiliğimizi ekliyor, ürününüzü zamanında teslim ediyor, her türlü probleminizde her zaman yanınızda olduğumuzu beyan ediyoruz. Şuana kadar ki imalat referanslarımız, bizi sizlere tanıtmada en önemli yol gösterici olacaktır.

Derinkuyu dalgıç pompaları, mermer kesme makinaları ve servis vinçleri imalat sektöründe uluslararası standartlardaki ürünlerimiz, satış sonrası hizmet ve temel değerlerimiz ile bölgemizde lider ve çevre dostu bir firma olarak güçlü, saygın ve örnek bir marka olma yolundaki hizmetlerimiz devam etmektedir. 

Zekeriya ERBİLDİK
Firma Sahibi